نمایش دادن همه 21 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

ماشین شارژی لامبورگینی

9،890،000 تومان
دو موتور صندلی چرم کنترل از راه دور فلش خور موزیکال فارسی
برای مشاهده ماشین شارژی شورلت شاسی بلند اینجا کلیک کنید

ماشین شارژی بنز دو موتور

7،250،000 تومان
ماشین شارژی 2 موتور رنگ متالیک صندلی چرم کنترل از راه دور

ماشین شارژی پورشه

8،370،000 تومان
دو موتور گهواره صندلی چرم
برای مشاهده ارزان ترین ماشین شارژی چهار موتور شاسی بلند اینجا کلیک کنید

ماشین شارژی بنز ACE-105

7،725،000 تومان
ماشین شارژی بنز دو موتور تقویتی صندلی چرم گهواره رنگ متالیک کنترل بلوتوثی دو در فلش خور و قابلیت اتصال به گوشی موزیکال

ماشین شارژی BMW ‌جدید

دو موتور رنگ متالیک صندلی چرم فلش خور کنترل از راه دور سیستم گهواره

ماشین شارژی لکسوس( ۲ موتور)

ماشین شارژی لکسوس( 2 موتور)، صندلی چرم، رنگ متالیک، کنترل از راه دور، سه سرعته، نشانگر شارژ، سیستم گهواره ای

ماشین شاسی ۲ موتور

ماشین شاسی 2 موتور، صندلی چرم، رنگ متالیک، کنترل از راه دور، فلش خور، قابلیت اتصال به گوشی، استارت کی لس، سیستم گهواره ای، شهر چرخ حیدری

خرید ماشین شارژی دو موتوره

امروزه سرگرم کردن کودکان کار بسیار دشواری است. چقدر خوب میشه که همراه سرگرمی به کودکان آموزش هم داد. یکی از روش هایی که می توان این دو مهم را با هم مدیریت کرد, ماشین سواری است و آشنایی کودکان با فرمان و دنده و گاز و …. پس خرید یک ماشین شارژی مناسب می تواند آینده نگری خوبی باشد. همچنین این روز ها داشتن یک ماشین شارژی لوکس جزو تجملات یک اتاق کودک است.

چه ماشین شارژی مناسب است ؟

ماشین شارژی را می توان از جهات مختلف دسته بندی کرد. اندازه, وزن قابل تحمل, امکانات, رنگ و … . حالا با اینهمه تنوع کدام یک برای کودک شما مناسب است ؟؟؟

طبق معمول حرف اول را پول می زند ولی شما نگران این موضوع نباشید مجموعه شهر چرخ حیدری سعی داریم تا دغدغه گران خریدن کالا را از خاطر شما دور کنیم. موضوع بعدی میزان وزن کودک شماست. اگر وزن کودک شما تلا 25 کیلوگرم باشد خرید یک ماشین شارژی دو موتوره کافی است و محدوده ای برای انتخاب شما مشخص می کند.

به طور معمول و رایج ( البته طبق تجربه چندین ساله من ) امکانات کلی مانند کنترل از راه دور, صندلی چرم و ظاهر شیک و چشم گیر ( رنگ متالیک) و معروفیت مدل (بنز, بی او دابلیو , مازراتی و …) نیازهای خریدار را رفع می کند.

 

قیمت ماشین شارژی دو موتوره

از آنجایی که اکثر محصولات خارجی هستند, قیمت ماشین شارژی وابسته به دلار است  (و البته انصاف فروشنده). لذا حتما قبل از خرید, از قیمت روز محصول مطمین شوید.  مجموعه شهر چرخ حیدری بدلیل تکریم به خریدار سعی می کند تا اجناس را با حداقل سود به مشتریان خود بفروشد و برای راستی آزمایی این حرف تضمین قیمت دارد.